O nás

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a dlouholetá zkušenost na trhu. Postaráme se o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

        Firma VYSOPLAST byla založena v září roku 1993 jako velkoobchod zabývající se prodejem PVC trubek a fitinek na lepení  Holandského výrobce specializované na úpravny vody, technologické celky, závlahy, příslušenství k bazénum.

 

        
        Vlastníkem jsou Viktor Vymětal a ing. Miroslav Sokol.
        
        Sídlo firmy bylo původně na AGROSLUŽÁCH Bruntál, Zahradní 42, kde jsme v pronájmu využívali sklad 100 m2 a skladovací venkovní plochu 300 m2. Postupně jsem dle potřeb trhu rozšiřoval sortiment zboží až do současného složení.
        7. července 1997 jsme se rozhodli, že otevřeme pobočku v Krnově, kde jsem dokončili rekonstrukci, která se nacházela v areálu skladu přízí PEGA a.s., Barvířská 4 (vjezd z ulice Sv. Ducha). Ovšem povodeň nám v tom zabránila. I přes tuto nepříjemnou skutečnost jsme za pomocí vlastních sil odstranili povodňové škody a pobočka se otevřela. V roce 2005 proběhlo stěhování na výrazně lepší a komfortnější prostory v arealu firmy Stavoremont ulice Hlubčického 50a. V březnu 2012 jsme byli nucení po 15 letech provozu pobočku Krnov zavřít pro její ztrátovost.
        Od roku 2001 se sídlo firmy nachází v Bruntále, Vrchlického 10. V konkurzním řízení vydaném na firmu AUTOREMONT a.s. jsme areál koupili do vlastnictví.Areál se skládá z 2.750 m2 venkovních skladovacích ploch a 750 m2 zastřešených, uzamykatelných prostor.
Naše firma zajišťuje nejen ucelené dodávky (AVIA, kamion, jednorázové odběry nad 100.000,- Kč) na místo určení zákazníkem, drobné dodávky spedicemi nebo poštou. Současná účetní forma firmy je sdružení podnikatelů (fyzických osob) o 4 lidech.
Cílem naší firmy po celých 19 let existence je maximální uspokojení potřeb a přání zákazníků se solidní cenovou politikou, profesionálním přístupen a vysokou kvalitou služeb.